• By skolka_msmasna
  • 29. 8. 2024
  • No Comments

Informace k začátku školního roku

Vážení rodiče nových dětí,

v červnu se konala schůzka pro rodiče nových dětí. Informace ze schůzky k  začátku školního roku zde:
1) Adaptace nových dětí se týká třídy všech dětí ze třídy Berušky a dětí ze Žabek, jejichž rodiče si adaptaci také přejí.
Průběh adaptace:
2.9. – 4.9.2024 – Rodič přijde s dítětem a zůstane s ním ve třídě od příchodu do školky až do 10:00, kdy provoz ve třídě Berušky končí.
5.9. – 6.9.2024 – Rodič přivede ráno dítě do školky, odejde (ale zůstane na telefonu) a dítě si vyzvedne ve 12:00, kdy provoz ve třídě Berušky končí.
Od 9.9.2024 – Běžný provoz
Individuálně je možné prodloužit adaptaci dítěte.
Adaptaci musí absolvovat všechny děti, které budou přítomné v adaptačním týdnu.
Děti ze třídy Žabky se mohou také adaptovat s rodičem, pokud si to rodič přeje, ale je to na jeho uvážení.
Dětí z ostatních tříd se adaptační týden netýká, třídy mají běžný provoz.

2) Co potřebuje dítě do mateřské školy + provozní informace zde: Co potřebuje dítě do Mateřské školy Masná_skládanka

3) Zařazení vašeho dítěte si najdete na hlavní nástěnce v přízemí budovy a na nástěnce u příslušné třídy. Přidělenou značku najdete na malé nástěnce u třídy.
Všechny informace Vám podají paní učitelky.

4) Platby stravné a školné pro nové děti – během prvního týdne dostanete k vyplnění Přihlášku ke stravování, kde bude uvedený váš variabilní symbol k bankovnímu převodu plateb. Dáváme přednost bankovnímu převodu na účet mateřské školy 19-5839970267/0100. Prosíme k platbě vždy uvádějte variabilní symbol a jméno dítěte (ne svoje jméno, které může být často odlišné od jména dítěte). Variabilní symbol dětí, které již naší školku navštěvují, zůstává stejný po celou dobu docházky.
Cena školné: 1 000 Kč/měsíc (školné se nevrací)
Cena stravné: 1 200 Kč/měsíc (stravné se vrací 1x ročně v červenci)

5) Schůzka rodičů bude 10.9.2024 od 16:00 v MŠ Masná. Program – informace od ředitelky MŠ, poté menší schůzky ve třídách s paní učitelkami.

Všechny další informace najdete na nástěnkách v MŠ nebo zde na webových stránkách.

Těšíme se na vás ve školním roce 2024/2025.